Vyrábíme zakázkové šití interiérových textilních výrobků a bytového textilu.Zboží je vždy v malých kolekcích, každý výrobek má svůj půvab a je jedinečný, jelikož látky jsou v omezeném množství a většinou jsou již znovu nedostupné.

Potřebujete barevné výšivky na vaše firemní trička, mikiny, čepice, outdoorové oblečení nebo pracovní oděvy? Preferujete stálost a kvalitu?Jsme tu k vašim služám! Loga, obrázky, reklamní slogany – umíme vše!

Výhodou výšivek oproti tisku je především stálost barev i tvaru.

Vaše požadavky splníme do puntíku díky novému japonskému vyšívacímu stroji značky TAJIMA, který dokáže vyšívat čtyři výšivky najednou a vytvořit tak až patnácti barevný obrázek vysoké kvality! Šetříme svůj čas a vaše náklady.

Co dokážeme vyšít?
Kolik to bude stát?
Vždy záleží na vašem zadání. Cenu výšivky stanovíme dle ceny vyšívacího programu, velikosti loga, počtu stehů, dle zaslaného vzoru nejlépe obrázek ve formátu JPEG a nebo v křivkách.
Jak svou zakázku obdržíte?
Poštou po celé ČR. Do okolí Prahy můžeme doručit vlastní cestou. Kontaktujte nás! Určitě se domluvíme!
Firmy, se kterými spolupracujeme dlouhodobě.

Nadace Truck Help, Megle, Autosalon, Recavia, Bezpečnostní služba M2 Kolín, Eco Taxi Plzeň, Autotyp, úklidová firma Klíro, Showcars, Pikatec, Autoklub ČR, Zewa, Autovars, Besico, Kart. CZ, Albra, PAS, a jiné.

Ukázky naší práce.
Copyright © 2013 Gatebo.cz