IT oddělení společnosti Gatebo s.r.o. zajišťuje komplexní služby v oblasti IT. Realizujeme projekty různých rozsahů, od dodávky jednotlivých prvků po implementaci rozsáhlých řešení. To vše díky zkušeným profesionálům, kteří mohou krátkodobě doplnit Váš tým, nebo dlouhodoběji převzít zajištění služeb při provozu a správě IT infrastruktury.

Naše služby v oblasti ICT

Outsourcing profesionálů

Náš tým má zkušené IT profesionály (s certifikacemi), kteří jsou připraveni zajistit odborné služby při provozu a správě vaší IT struktury, zároveň jsou schopni vést vaše infrastrukturní projekty.

Audit infrastruktury

Zajistíme audit IT infrastruktury, včetně přesného mapování a zadokumentování nastavení všech prvků. Součástí auditu je vyhodnocení plnění bezpečnostních standardů a požadavků Vaší společnosti. Výstupem auditu je také návrh optimalizačních doporučení a identifikace základních variant jejich realizace.

Návrh infrastruktury

Tvoříme celkové poradenství při návrhu IT infrastruktury. Při zpracování návrhu se zaměřujeme na uspořádání a sjednocení požadavků našich klientů tak, aby byla zřejmá vazba mezi požadavky a navrženým řešením. Vždy nabízíme několik různých variant řešení umožňujících učinit optimální rozhodnutí.

Spolupracujeme

Při realizaci našich projektů jsme měli a máme možnost spolupracovat s řadou významných technologických distributorů .

Reference

Za své zkušenosti jsme vděčni našim klientům, kteří nám projevili důvěru při mnoha projektech.

Copyright © 2013 Gatebo.cz